Odvezeme Vás i Váš vůz!

Nabídka našich služeb

Odvezeme Vás i Váš vůz

Umožňujeme zákazníkovi jet bez obav na zábavu, párty, či návštěvu u přátel v pohodlí vlastního vozu, bez časové tísně a zde volně konzumovat alkoholické nápoje. Poté stačí vytočit DRINK CAR dispečink 777 111 167 kde bude přijata objednávka a smluven čas cesty. Zákazník vyčká příjezdu specializovaného profesionálního ŘIDIČE, který klienta bezpečně přepraví na předem smluvené místo. Zákazník je vždy přítomen ve svém vozidle, aby měl přehled o činnosti řidiče a vzdálenosti ujeté podle vlastního tachometru.

Ceník >>

Odvezeme Vás i Váš motocykl

Umožňujeme zákazníkovi požít alkohol a poté jeho motocykl přepravit. Cenové podmínky jsou stejné jako pro odvoz osobního vozu. Specializovaný profesionální ŘIDIČ bude vybaven vlastními ochrannými prvky pro motocyklisty.

Ceník >>

Zajistíme pronájem osobních řidičů

Plánujete služební cestu, nebo cestu s přáteli či rodinou (i více-denní, vnitrostátní i mezinárodní) Vaším vozem a nemůžete se, nebo nechcete zabývat řízením?

Pak stačí vytočit DRINK CAR dispečink 777 111 167, kde Vám nabídneme specializovaného profesionálního ŘIDIČE a v případě zájmu dohodneme detaily.

Ceník >>

 

Novinky

26.11.2018

Spustili jsme pro Vás nový produkt, a to cestovní agenturu D.C.Bus - Reissen. V této sekci se Vám snažíme  zprostředkovat cestovní poznávací a léčebné zájezdy. Rádi také vyjdeme vstříc firmám a jednotlivcům, kteří mají vlastní program zájezdu. Více v sekci D.C.Bus